SeaMed
Mewy

Wykwalifikowana kadra

Poznaj nasz personel

Marcin Mincer

lekarz dentysta

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego z 2001 roku, na kierunku lekarsko-dentystycznym.

Od 2006 roku był związany zawodową z Kliniką Stomatologiczną w Sztokholmie, gdzie miał okazję podpatrywać i wdrażać u pacjentów najlepsze materiały, narzędzia i techniki stomatologiczne.

Był uczestnikiem i absolwentem prestiżowego dwuletniego podyplomowego programu New York University School of Dentistry w dziedzinie implantologii.

Członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej (OSIS) Europian Association of Dental Implantology (EDI)

Posiada kilkaset udokumentowanych zabiegów implantacji stomatologicznych. Zajmuje się głównie chirurgią, implantologią, protetyką.

Prywatnie tata dwójki chłopców i fan hokeja na lodzie.

Joanna Cybulak-Naczke

lekarz dentysta

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarsko-dentystycznym.

Pracuje także jako asystent w Zakładzie Technik Dentystycznych i Zaburzeń Czynnościowych Narządu Żucia, gdzie swoją uwagę skupia na leczeniu pacjentów z dysfunkcją stawów skroniowo-żuchwowych oraz kształceniu przyszłych stomatologów i techników dentystycznych.

Aktywnie uczestniczy w licznych kursach i konferencjach głównie z zakresu protetyki i medycyny estetycznej, aby stale podnosić swoje kwalifikacje. W pracy stawia przede wszystkim na komunikację z pacjentem oraz uzyskanie długotrwałych wyników, gdzie estetyka łączy się z prawidłową funkcją. 
W wolnym czasie gra w squasha i podróżuje.

Marcel Firlej

lekarz dentysta

Absolwent Poznańskiego Uniwersytetu Medycznego z 2013 roku.

Jest asystentem w Klinice Wad Rozwojowych Twarzy na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

Nieustannie dokształca się, uczestniczy w kursach i konferencjach, głównie z zakresu implantologii, protetyki i endodoncji.

Jego praca z pacjentem opiera się na kompleksowym leczeniu stomatologicznym, a szczególne umiejętności przejawia w dziedzinie protetyki i implantologii.

W wolnym czasie rozgryza cyfrowe technologie w stomatologii, gra w squasha i uprawia brazylijskie jii jitsu.

Monika Kukielska

lekarz dentysta

Absolwentka kierunku lekarsko – dentystycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Jej zainteresowania zawodowe dotyczą głównie stomatologii zachowawczej i endodoncji.

Uczestniczka wielu kursów i szkoleń, dzięki którym stale rozwija swoje umiejętności.

Zabiegi stara się przeprowadzać w sposób bezbolesny i komfortowy. Z zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy, by jak najlepiej spełniać oczekiwania pacjentów.

Wolny czas lubi spędzać na gotowaniu, zacząć dzień od dobrej kawy, wspólnie ze znajomymi oglądać filmy oraz aktywnie wypoczywać na świeżym powietrzu.

Katarzyna Koniuk

higienista stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Absolwentka Studium Pracowników Medycznych w Gdańsku.

Uczestniczka wielu kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe. Sprawnie wspomaga pracę lekarzy będąc dla nich wsparciem w trudnych i nietypowych sytuacjach.

Największą satysfakcję daje jej piękny i zdrowy uśmiech oraz zadowolenie pacjentów po zakończonych zabiegach.

Prywatnie jest pasjonatką podróży. Jej pasją jest dobra książka oraz film.

Magdalena Bubik

doradca pacjenta

Anna Niewęgłowska

doradca pacjenta

Mewy

Poznaj miejsce, w którym leczymy

Nasz gabinet

Gdańsk

ul. Jaśkowa Dolina 16/1

Zaletą o nieocenionej wartości jest to, że gdański gabinet Seamed funkcjonuje także jako practice lab. Oznacza to, że mamy do dyspozycji własne laboratorium, w którym wykonujemy wszystkie prace protetyczne. Znacząco skraca to proces realizacji wybranego we współpracy ze stomatologiem uzupełnienia protetycznego. Dzięki temu pacjent może znacznie szybciej powrócić do komfortu codziennego życia.

W naszym laboratorium protetycznym stosujemy wyłącznie najnowsze rozwiązania technologiczne w uzupełnieniach protetycznych. W odróżnieniu od innych gabinetów stomatologicznych, mamy bezpośrednią kontrolę nad jakością i terminami wykonywanych prac. Nigdzie nie otrzymasz tak szybko swoich niezbędnych uzupełnień, jak w Seamed!

umów się na wizytę
Zdrowy uśmiech
Zarejestruj się online!

Stwórz swój idealny wizerunek i umów się na wizytę

Sprawdź komentarze

Opinie

Nasz gabinet to miejsce, w którym pracujemy jako zgrany zespół wykorzystując doświadczenie, wiedzę i nowoczesny sprzęt. Zależy nam na wysokiej jakości usług i na budowaniu dobrych relacji i zaufaniu pacjentów.

umów wizytę