SeaMed

MediRaty jest to system płatności honorowany przez klinikę Seamed Dental Center. Jest to prawdopodobnie pierwsza w Polsce innowacyjna i niezwykle korzystna metoda finansowania przeznaczona wyłącznie dla podmiotów świadczących usługi medyczne, w tym z zakresu leczenia stomatologicznego.

Jak działają MediRaty?

Niniejsza procedura jest ukłonem w stronę kredytobiorcy, który chce bez ryzyka pokryć koszty leczenia w systemie ratalnym. MediRaty łączą maksymalne ułatwienie wszelkich formalności związanych z zaciągnięciem kredytu oraz niezwykle preferencyjne warunki oprocentowania. Klinika umożliwia złożenie takiego wniosku drogą internetową lub poprzez rozmowę z konsultantem, który dzwoni do pacjenta po udostępnieniu danych niezbędnych do złożenia wniosku kredytowego. Dodatkowo, specjalnie opracowany kalkulator pomoże wyliczyć najbardziej dogodne raty. Finansowanie może obejmować każdy zabieg dentystyczny: od zwykłego leczenia zachowawczego w trybie ambulatoryjnym po najbardziej zaawansowane procedury chirurgiczne oraz świadczenia z zakresu protetyki, ortodoncji i stomatologii estetycznej.

Zdrowy uśmiech
Zarejestruj się online!

  Stwórz swój idealny wizerunek i umów się na wizytę

  Sprawdź komentarze

  Opinie

  Nasz gabinet to miejsce, w którym pracujemy jako zgrany zespół wykorzystując doświadczenie, wiedzę i nowoczesny sprzęt. Zależy nam na wysokiej jakości usług i na budowaniu dobrych relacji i zaufaniu pacjentów.

  Znanylekarz.pl

  umów wizytę