SeaMed
mewa

jesteśmy...
gabinetem z charyzmą

Nasz gabinet to miejsce, które zapewnia kompleksową pomoc stomatologiczną, począwszy od diagnostyki, przez profilaktykę, leczenie zachowawcze, stomatologię estetyczną, aż po protetykę i implantologię.

Zadbamy nie tylko o Twoje zęby ale również o Twój wygląd i dobre samopoczucie oferując zabiegi medycyny estetycznej.

Zgrany zespół w gabinetach tworzą doświadczeni specjaliści, stale podnoszący swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Świadczą oni usługi wysokiej jakości, czym codziennie zdobywają na zaufanie pacjentów.

W przytulnym wnętrzu naszego gabinetu, na wygodnym fotelu zapomną Państwo o stresie i lęku przed dentystą. Stawiamy ogromny nacisk na to, by każdy czuł się u nas komfortowo i bezpiecznie, a zabiegi odbywały się bezboleśnie.

posiadamy
własne laboratorium!

Zaletą o nieocenionej wartości jest to, że gdański gabinet Seamed funkcjonuje także jako practice lab. Oznacza to, że wszystkie prace protetyczne wykonywane są przez zespół techników dentystycznych , nad którymi sprawujemy pieczę i kontrolę osobiście.

W sytuacji, gdy lekarz stomatolog i technik blisko współpracują, powstają najlepsze prace protetyczne, gdzie funkcja i estetyka idą ze sobą w nierozerwalnej parze!

Mamy także wpływ na czas, pacjent może szybciej powrócić do komfortu codziennego życia.

W naszym laboratorium wykonujemy :

  • Korony tymczasowe CAD/CAM
  • Korony porcelanowe na podbudowie metalowej
  • Korony porcelanowe na podbudowie cyrkonowej (bez metalu)
  • Korony pełnoceramiczne EMAX
  • Licówki
  • Korony na implantach
  • Protezy akrylowe
  • Protezy szkieletowe

dlaczego MY?

Nasz gabinet to miejsce, w którym pracujemy jako zgrany zespół wykorzystując doświadczenie, wiedzę i nowoczesny sprzęt. Zależy nam na wysokiej jakości usług i na budowaniu dobrych relacji i zaufaniu pacjentów.

Nasz personel stanowią doświadczeni i otwarci na potrzeby pacjenta lekarze specjaliści, m.in. endodonta, chirurg implantolog, asystentki i higienistka stomatologiczna.

Łączymy profesjonalizm i wiedzę z nowoczesną technologią, jaką jest dzisiejsza stomatologia. W przytulnym wnętrzu naszego gabinetu, przy aromatycznej kawie, na wygodnym fotelu zapomną Państwo o stresie i lęku przed dentystą. Stawiamy ogromny nacisk na to, by każdy czuł się u nas komfortowo i bezpiecznie.

Zdrowy uśmiech
Zarejestruj się online!

Stwórz swój idealny wizerunek i umów się na wizytę

Sprawdź komentarze

Opinie

Nasz gabinet to miejsce, w którym pracujemy jako zgrany zespół wykorzystując doświadczenie, wiedzę i nowoczesny sprzęt. Zależy nam na wysokiej jakości usług i na budowaniu dobrych relacji i zaufaniu pacjentów.

umów wizytę